انجام مطالعات مهندسی ژئوتکنیک

شرکت ژئوسازه سعی بر این دارد که در تمامی مراحل ساخت یک سازه بتواند نقش مهمی را ایفا کند. از این روی این شرکت در اولین مراحل اجرائی یک سازه خدمات متنوع مطالعات ژئوتکنیکی همچون، آزمایش های صحرائی، آزمون های آزمایشی، حفاری های اکتشافی و نمونه گیری، مطالعات زمین شناسی و ژئوتکنیک لرزه ای را نیز ارائه می دهد.

شرکت مهندسین مشاور ژئوسازه  با توجه به سوابق اجرایی، فنی و تجهیزات صحرایی خود قادر به ارائه تمامی خدمات صحرایی ژئوتکنیک و آزمایش‌های کنترل کیفیت راهسازی می‌باشد. برخی از آزمایش‌های صحرایی متداول که توسط پرسنل مجرب این شرکت قابل انجام است از جمله، آزمایش های، آزمایش نفوذ استاندارد، آزمایش بارگذاری صفحه، آزمایش پرسیومتری و آزمایش برش پره.

مهندسین مشاور ژئوسازه با استفاده از به روز‌ترین تجهیزات و ابزار دقیق و همچنین بهره‌گیری از پرسنل مجرب قادر به انجام کلیه آزمایش‌های آزمایشگاهی مکانیک خاک مطابق با استانداردهای بین المللی مانند انجام کلیه آزمایش‌های شناسایی و طبقه بندی جنس خاک و سنگ، انجام کلیه آزمایش‌های تعیین پارامترهای مقاومتی خاک و سنگ (سه محوری، تک محوری، برش مستقیم و …)، انجام آزمایش‌های مربوط به تعیین خواص شیمیایی خاک، آزمایش‌های مقاومت مصالح از جمله بتن و میلگرد و آزمایش‌های کنترل کیفیت راه و راهسازی (اساس، زیر اساس، قیر و آسفالت) می باشد.

شرکت ژئوسازه با بهره‌گیری از پرسنل فنی و اجرایی توانمند، فارغ التحصیل از معتبرترین دانشگاه‌های کشور و همچنین ابزار، تجهیزات اجرایی و نرم افزارهای مهندسی به روز مطابق با استانداردهای جهانی، قادر به انجام تمامی تحلیل‌ و طراحی‌های ژئوتکنیکی می‌باشد. از جمله: محاسبه ظرفیت باربری انواع فونداسیون‌ها، از جمله پی‌های عمیق و سطحی، پی ماشین آلات صنعتی، تکیه گاه پل‌ها و ارزیابی پتانسیل وقوع روانگرایی و ارائه راهکارهای مناسب جهت بهسازی بستر.

شرکت مهندسین مشاور ژئوسازه  با توجه به سوابق اجرایی، فنی و تجهیزات صحرایی و آزمایشگاهی خود قادر به ارائه تمامی خدمات مطالعات ژئوتکنیک می‌باشد. مهندسین مشاور ژئوسازه در زمینه‌های زیر قادر به ارائه خدمات به کارفرمایان محترم می‌باشد مانند: انجام عملیات حفاری دورانی به روش‌های مختلف شامل مغزه گیری ممتد و آبشویی، نمونه‌گیری به صورت دست خورده و دست نخورده در خاک و نمونه‌گیری دو جداره در زمین‌های سنگی

مهندسین مشاور ژئوسازه با استفاده از توان فنی بالای پرسنل و همچنین استفاده از ابزار دقیق و به روز قادر به انجام مطالعات زمین شناسی مهندسی و ارائه دقیق‌ترین نتایج  در سریع‌ترین زمان مطابق با استانداردهای بین‌المللی از جمله مطالعات زمین شناسی مهندسی کلیه پروژه‌های عمرانی، مطالعات منابع آب سطحی و زیر زمینی، مطالعات زمین شناسی شهری و اکتشاف حفرات زیرزمینی و کانال های مدفون.

از جمله آزمایش‌های لرزه نگاری که توسط این شرکت قابل انجام می‌باشد به شرح زیر است مانند، لرزه‌نگاری به روش‌ شکست‌ مرزی، لرزه‌نگاری به روش‌ انعکاسی کم عمق، خردلرزه‌نگاریPetite – Seismic، روش لرزه نگاری درون چاهی (Down Hole) و بین گـــمانه‌ای (Holeـ Cross)، لرزه نگاری انکساری.